Dentální centrum Happy smile: Ohodnoťte naši práci

Ohodnoťte naši práci

Podívejte se na nás také na známém portále

 

Napsali jste nám:

Jméno: Martina Oslejsková Hodnocení:

Vynikající péče o pacienta, profesionalita spojená s excelentní znalostí a nejmodernějším zařízením, skvělé zázemí a vstřícný, usměvavý personál je přesně to co od návštěvy lékaře očekáváte. V Rafael dentalní klinice se vám dostane všeho v obrovské míře. Pokud chcete kvalitní, moderní, bezbolestnou léčbu vašich zubních potíží, přijeďte do Zlína k MUDr. Rafaelovi. Stálo mi za to za ním přijet z Kanady, protože taková kvalita a nabídka zubních zákroku se ve světě shání opravdu težce.

Jméno: Blanka Kobayashi Hodnocení:

Naprosto nejlepší klinika široko daleko. Krásné prostředí, profesionální přístup a výborná péče! Děkuji moc.

Jméno: Bohumila Pečeňová Hodnocení:

Byla jsem zde ošetřena panem doktorem Rafaelem, který se ptá, trpělivě odpovídá na mé otázky a je milí ke všem. Ráda se k němu vracím. Sestřičky jsou ochotné a vstřícné. Je to velmi sympatická a moderní klinika

Jméno: Daniel Sláčík Hodnocení:

Dobrý den v‘em, kteří mají problémy se svými dosavadními zubaři, kteří zaspali dobu a místo aby zuby uzdravovali, vědomě je několik let bolestně "spravují", tak že po několika letech není v puse krásně bílý, zdravý zub, ale několik můstků, černých pahýlů, nebo v puse není již žádný apod. /mluvím trochu za své blízké přátele a svoji milovanou rodinu/ Za mě, byl jsem stra‘pytel, který se 30 let vyhýbal zubařům, nebudu podrobně popisovat zážitek z dětství, kdy mě drželi 4 dospělí a násilím mi trhali 2 ‘estky, které byli údajně ‘patné, nic méně tento zážitek jsem v sobě držel několik desítek let a nebyl jsem schopen překonat strach ze zubaře. Denně jsem si čistil a drhl zuby tak, abych prostě k zubaři nemusel. Samozřejmě, že jsem sledoval každou změnu v puse, spotřeboval jsem tisíce párátek, jehel jen abych se zbavil zbytků jídel v mezizubním prostoru, několik desítek zánětů jsem si léčil sám, nespal jsem několik desítek nocí v bolestech a my‘lenkách, jak překonat strach ze zubaře. Po tomto mém opravdu stupidním přístupu se stal pro mě zázrak. Potkal jsem se s p. DOKTOREM CHAJRUŠEVEM, moje trápení je od té doby pryč. Jedna náv‘těva v jeho ordinaci a blok byl překonán. S neuvěřitelným ochotným přístupem se mi věnoval a touto cestou mu chci poděkovat, že mi zachránil některé zuby, které již vypadalo, že nepůjdou zachránit. Přiznám se, že se tě‘ím na každou náv‘těvu a snažím se dohnat to, co jsem zanedbal za 30 let. Dokonce se můžu už smát s otevřenou pusou a usmívat se s vyceněnými zuby !!!!! Děkuji p. DOKTORE a paní asistentko !!!!

 

facebook
twitter
wifi
Přijďte si i vy pro nový úsměv
ordinační hodiny
ohodnoďte naši práci
dárkové poukázky
e-mail

Dentální centrum Happy smile, Otrokovice, Česká republika

úvodklinika děti3D prohlídkaslužbyhodnocení certifikacekontakt