Rafael dentální klinika: Ohodnoďte naši práci

Ohodnoďte naši práci

Podívejte se na nás také na známém portále

Rafael Chajrušev - ZnamyLekar.cz
Dorota Kluzová - ZnamyLekar.cz

 

Napsali jste nám:

Jméno: Martina Oslejsková Hodnocení:

Vynikající péče o pacienta, profesionalita spojená s excelentní znalostí a nejmodernějším zařízením, skvělé zázemí a vstřícný, usměvavý personál je přesně to co od návštěvy lékaře očekáváte. V Rafael dentalní klinice se vám dostane všeho v obrovské míře. Pokud chcete kvalitní, moderní, bezbolestnou léčbu vašich zubních potíží, přijeďte do Zlína k MUDr. Rafaelovi. Stálo mi za to za ním přijet z Kanady, protože taková kvalita a nabídka zubních zákroku se ve světě shání opravdu težce.

Jméno: Blanka Kobayashi Hodnocení:

Naprosto nejlepší klinika široko daleko. Krásné prostředí, profesionální přístup a výborná péče! Děkuji moc.

Jméno: Bohumila Pečeňová Hodnocení:

Byla jsem zde ošetřena panem doktorem Rafaelem, který se ptá, trpělivě odpovídá na mé otázky a je milí ke všem. Ráda se k němu vracím. Sestřičky jsou ochotné a vstřícné. Je to velmi sympatická a moderní klinika

Jméno: Lenka K. Hodnocení:

Zažila jsem pana doktora i jeho kolegy v ordinaci a jsem velmi spokojená s celkovým přístupem a jejich prací, konečně se nemusím bát jít k zubaři.

Jméno: Bazika Hodnocení:

Ješte jsem tak poctivého stomatologa nenavštěvoval. Nejen, že dobře udělá to co má, ale také vysvětlí co a proč dělá a poučí jak správně provádět ústní hygienu.

Jméno: Míša Hodnocení:

Pana doktora velmi doporučuji. Opravil mi mé zoubky, tak, že se už nestydím usmát :-) Připadám si sebevědomější a to je takřka k nezaplacení. Chodíme k němu celá rodina a máme všichni úsměvy jako z reklamy :-)

Jméno: Jou Hodnocení:

Díky panu doktorovi jsem se vyhnula velmi nepříjemné i bolestivé operaci kterou mi chtěl můj bývalí zubař udělat za každou cenu i bez rentgenu, který si myslím je nejdůležitější......všem velmi doporučuji. Skvělý přístup jeho i sestřiček, prostředí příjemné a ceny srovnatelné jako u jiných zubařů.

Jméno: Monika Hodnocení:

Díky panu doktorovi mám po 17 letech konečně spravený přední zub, který jsem si ulomila v dětství. Musím říct, že mu není lhostejné jak Váš chrup vypadá a v jakém je stavu. Díky malému zákroku se dnes cítím mnohem sebevědomější a usmívám se bez obav. Oceňuji příjemné protředí čekárny a přátelský přístup celého týmu pracovníků ordinace.

Jméno: Martina Hodnocení:

Pana doktora Chajruševa nejen můžu, ale přímo musím doporučit. Je to výborný lékař. Kdybych zůstala u svého bývalého lékaře a nepřešla k němu, asi bych do dnešní doby byla bez zubů! Je to výborný odborník a jeho přístup k pacientům je skvělý! Navíc má také výborné sestřičky, které o pacienty maximálně pečují!

Jméno: Daniel Sláčík Hodnocení:

Dobrý den všem, kteří mají problémy se svými dosavadními zubaři, kteří zaspali dobu a místo aby zuby uzdravovali, vědomě je několik let bolestně "spravují", tak že po několika letech není v puse krásně bílý, zdravý zub, ale několik můstků, černých pahýlů, nebo v puse není již žádný apod. /mluvím trochu za své blízké přátele a svoji milovanou rodinu/ Za mě, byl jsem strašpytel, který se 30 let vyhýbal zubařům, nebudu podrobně popisovat zážitek z dětství, kdy mě drželi 4 dospělí a násilím mi trhali 2 šestky, které byli údajně špatné, nic méně tento zážitek jsem v sobě držel několik desítek let a nebyl jsem schopen překonat strach ze zubaře. Denně jsem si čistil a drhl zuby tak, abych prostě k zubaři nemusel. Samozřejmě, že jsem sledoval každou změnu v puse, spotřeboval jsem tisíce párátek, jehel jen abych se zbavil zbytků jídel v mezizubním prostoru, několik desítek zánětů jsem si léčil sám, nespal jsem několik desítek nocí v bolestech a myšlenkách, jak překonat strach ze zubaře. Po tomto mém opravdu stupidním přístupu se stal pro mě zázrak. Potkal jsem se s p. DOKTOREM CHAJRUŠEVEM, moje trápení je od té doby pryč. Jedna návštěva v jeho ordinaci a blok byl překonán. S neuvěřitelným ochotným přístupem se mi věnoval a touto cestou mu chci poděkovat, že mi zachránil některé zuby, které již vypadalo, že nepůjdou zachránit. Přiznám se, že se těším na každou návštěvu a snažím se dohnat to, co jsem zanedbal za 30 let. Dokonce se můžu už smát s otevřenou pusou a usmívat se s vyceněnými zuby !!!!! Děkuji p. DOKTORE a paní asistentko !!!!

 

facebook
twitter
wifi
Přijďte si i vy pro nový úsměv
ordinační hodiny
ohodnoďte naši práci
dárkové poukázky
e-mail

Rafael dentální klinika, Zlín, Česká republika

571 117 495, 571 112 045 / 776 800 312

úvodklinikatýmděti3D prohlídkasluľbyhodnocení certifikacekontakt