Dentální centrum Happy smile: SLUŽBY

Podívejte se na výsledky naší práce ►►

Přístrojové vybavení zde ►►

Estetická stomatologie

Estetická stomatologie / stomatologický robot CEREC

Cílem estetické stomatologie je kvalitně ošetřený chrup s přirozeným vzhledem. Klademe velký důraz nejen na kosmetický efekt zákroku, ale i na komfort pacienta, proto pracujeme s přístrojem CEREC.

více informací

Výplně zubů (plomby)

Výplně zubů (plomby)

Zubní výplní se ošetřují defekty zubů způsobené zubním kazem. Nabízíme tři druhy výplní: amalgámové, kompozitní (z tvrzeného plastu) a skloionomerní cement. Amalgám patří mezi nejdéle používané zubní materiály. 

více informací

Bělení zubů

Bělení zubů

Bělením zubů se zbavujeme nežádoucího zabarvení zubů způsobeného kouřením, léky, pitím kávy, čaje apod. Nanesená bělící látka prostupuje do struktury zubu, kde odbarvuje usazené pigmenty, aniž by poškodila sklovinu.

více informací

Endodoncie - léčba kořenových kanálků

Endodoncie - léčba kořenových kanálků

Endodoncie se zabývá onemocněním zubní dřeně a ošetřováním kořenových kanálků. Podstatou endodoncie je odstranění infikované tkáně z kanálků, jejich vyčištění a zaplnění neprodyšnou výplní, která brání návratu infekce do zubu.

více informací

Zubní imlantáty

Zubní implantáty

Zuby plní mimo své hlavní funkce žvýkání a bezchybné vyslovování také funkci estetickou. Stav chrupu je rozhodující pro celkový výraz obličeje a je také naší vizitkou, podle které je nositel hodnocen okolím. Zubní implantát je umělá náhrada zubu, která je vsazena přímo do čelisti.

více informací

Diagnostika a léčba zubního kazu

Diagnostika a léčba zubního kazu / přístroj DIAGNOdent

Úkolem pravidelných prohlídek a vyšetření u zubního lékaře je včas zachytit výskyt zubního kazu a dalších onemocnění v dutině ústní. I zub, který vypadá na pohled zdravě, může být napaden zubním kazem. K odhalení i skrytých zubních kazů používáme laserový vyšetřovací přístroj DIAGNOdent.

více informací

 

Ošetření bez bolesti a strachu

Účinné analgetikum s rychlým nástupem, snadným podáváním a řízením, které se po ukončení inhalace rychle odbourává z těla. Redukce a odstranění bolesti a strachu jsou velmi důležité jak pro pacienty a jejich psychiku, tak i pro klid výkonu

více informací

Ozonová terapie

Ozónová terapie / technologie HealOzone

Přístroj HealOzone odstraní zubní kaz v počátečním stadiu bez vrtání, bolesti a nepříjemných injekcí. Při ošetření hlubokého zubního kazu ničí bakterie, takže významně snižuje riziko infekce zubní dřeně a minimalizuje obnovení kazu. Ozón vysušuje a desinfikuje kořenové kanálky.

více informací

Laserová terapie

Ošetření laserem / přístroj Key Laser 3

Ošetření laserem představuje moderní a současně šetrnou alternativu tradičních zubních nástrojů. Přináší mnohé léčebné výhody pro pacienta i zubního lékaře. Při ošetření laserem není nutná aplikace anestetika nebo stačí minimální množství, tkáně rychleji regenerují a hojí se.

více informací

Dentální hygiena

Služby dentální hygienistky

Dentální hygiena je základním předpokladem pro zdravé zuby. Zabývá se především prevencí zubního kazu a zánětu dásní. Pravidelná návštěva dentální hygienistky výrazně prodlužuje životnost zubů, výplní a protetických prací a stává se tak výhodnou investicí do vlastního zdraví.

více informací

Panoramatická rentgenová diagnostika

Panoramatická rentgenová diagnostika

více informací

 

facebook
twitter
wifi
Přijďte si i vy pro nový úsměv
ordinační hodiny
ohodnoťe naši práci
dárkové poukázky
e-mail

Dentální centrum Happy smile, Otrokovice, Česká republika

úvodklinika děti3D prohlídkaslužbyhodnocení certifikacekontakt